Radosnego Dnia Dziecka

Kochani Uczniowie i Przedszkolaki, Drogie Dzieci :)
                                       Dzień Dziecka jest Waszym świętem, świętem uśmiechu i zabawy.

Z tej okazji życzę Wam tyle radości, aby życie nie wydawało się nudne, a uśmiech od ucha do ucha nieprzerwanie gościł na Waszych twarzach.
Niech co dzień spotykają Was nowe przygody w gronie wspaniałych przyjaciół i kochającej rodziny.

Życzę Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej, aby nigdy nie opuściła Was odwaga, gdy przyjdzie Wam porzucić swoje bezpieczne pozycje.

Podejmujcie nowe wyzwania i odnoście sukcesy, odkrywajcie możliwości rozwijania swoich pasji i uzdolnień. Niech lata Waszej edukacji będą czasem miłych wspomnień oraz dobrze wykorzystanych szans.

Bądźcie dziećmi jak najdłużej, jak dzieci bawcie się, śmiejcie, kochajcie i serce dziecka zawsze miejcie!

Pragnę by ten szczególny dla Was dzień był jak najbardziej słoneczny oraz trwał jak najdłużej.

Dyr. Małgorzata Tabian