SPOTKANIE Z POLICJĄ

Zbliża się najbardziej oczekiwany przez wszystkich uczniów czas – wakacje.
W trosce o  bezpieczeństwo dzieci podczas wakacyjnego wypoczynku, zorganizowane zostało 17 czerwca 2022 r. w naszej szkole spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Nisku.

Tematem spotkania były bezpieczne wakacje – a szczególnie bezpieczeństwo nad wodą, na ulicy, w lesie i w domu.

Wszyscy utrwalili sobie zasady poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię; zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych; jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem oraz jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców; jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie wakacji.

Na zakończenie spotkanie dzieci zadawały pytania, a funkcjonariuszki  udzielały  uczniom wyczerpujących odpowiedzi.

Serdecznie dziękujemy paniom policjantkom za cenne rady i poświęcony czas.