OSTATNIA PROSTA W DRODZE FINAŁU

Rejonowe etapy Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki oraz Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Historii już za nami. Z dumą informujemy, że reprezentujący naszą szkołę uczniowie osiągnęli świetne wyniki. Wymagało to niemało wysiłku i poświęcenia, ale teraz możgą cieszyć się wynikami swojej pracy.

Ania Orłowska ze swoim wynikiem punktowym zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się w sobotę 2 kwietnia 2022 r. w Rzeszowie.

To nasza uczennica Uśmiech jako jedyna z Gminy i Miasta Nisko oraz z powiatu niżańskiego awansowała do etapu wojewódzkiego Konkursu z Historii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Adrian Woś również osiągnął wysoki wynik w rejonowym etapie Konkursu z Informatyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, jednakże zabrakło mu 0,6 punkta (tak, sześć dziesiątych), aby zakwalifikować się do finału w Rzeszowie.

Gratulujemy wiedzy oraz zaangażowania i życzymy kolejnych sukcesów!