Wyróżnienie dla Dominika Doleckiego w Gminnym Konkursie Fotograficznym pn. "Niżańskie pejzaże II"

Zakończył się organizowany przez Gminę i Miasto Nisko Konkurs Fotograficzny pn. "Niżańskie pejzaże II".

Komisja Konkursowa podczas posiedzenia wyłoniła  laureatów Konkursu. Miło nam poinformować, że nasz szkolny kolega - uczeń klasy piątej Dominik Dolecki znalazł się w zaszczytnym gronie wyróżnionych. Dominik otrzymał wyróżnienie za zdjęcie pt. „Jesień – dydaktyczna ścieżka przyrodnicza”.

Warto zaznaczyć, że to właśnie zdjęcie które wykonał Dominik i które prezentujemy, znajdzie się na okładce oficjalnego kalendarza Gminy i Miasta Nisko na rok 2022.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.