DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września 2015 r. w naszej szkole uczciliśmy Dzień Chłopaka.

Dzień przed akademią 29 września poprosiliśmy panią Renatkę Waszkiewicz, żeby pomogła nam w pieczeniu dla chłopców babeczek. Uczestniczyły w tym dziewczyny z klasy piątej i szóstej. Z babeczek wyszło trzy rodzaje: czekoladowe, z kawałkami czekolady oraz z posypką.

Następnego dnia miał rozpocząć się TEN dzień. Już od godziny 6:15 rano przystrajałyśmy babeczki. Zdążyłyśmy na czas i o godzinie ósmej rozpoczęła się akademia, złożenie życzeń oraz rozdanie świeżutkich, samodzielnie przez dziewczyny upieczonych i udekorowanych babeczek. Każdy z chłopców naszej szkoły otrzymał również upominek od dziewcząt ze swojej klasy.

Wszystkim chłopcom życzymy słodkiego, miłego życia oraz spełnienia marzeń.

Wiktoria Sudoł