DNI ADAPTACYJNE W PRZEDSZKOLU 2023/24

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest przełomowym momentem w życiu każdego dziecka.
Jak co roku w Witamy w nowym Roku szkolnym  2023/24 ! Przedszkolu nr 2 odbyły się dni adaptacyjne dla przedszkolaków, aby umożliwić im zapoznanie z nowym miejscem oraz zminimalizować stres i obawy pierwszych dni pobytu w przedszkolu. W tym roku dni te odbyły się 30 i 31 sierpnia.

Podczas spotkań dzieci w obecności rodziców poznały swoje nauczycielki, kolegów i koleżanki z grupy przedszkolnej, swoją salę, ogród i zwyczaje panujące w przedszkolu. Spotkania z Rodzicami na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Przedszkolu i dni adaptacyjne.

Dzieci spędziły czas na zabawie w gronie nowych kolegów i koleżanek. Dzieciom towarzyszyli rodzice, nauczyciele oraz personel pomocniczy.

Dni adaptacyjne przebiegły w miłej atmosferze. Przedszkolaki spędziły je radośnie z uśmiechem na twarzach.