LEKCJA POKAZOWA „DRUŻYNA KANGURA”

14 września w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe „Drużyny Kangura”. Program zajęć Drużyny Kangura jest formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami.

Głównym celem programu zajęć „Drużyny Kangura” jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem
Fitty Kid Drużyna Kangura Promo Video - YouTubei kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do regularnego podejmowania ruchu teraz i w późniejszych latach. Sprzyja to ogólnemu rozwojowi dzieci.

Przedszkolaki z zainteresowaniem i uśmiechem na twarzy poznawały zasady nowych ćwiczeń i zabaw ruchowych. Na zakończenie zajęć każdy przedszkolak otrzymał pamiątkową naklejkę oraz pieczątkę.