SUKCES KACPRA W MIEJSKO - GMINNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

17 października 2023 r. w Niżańskim Centrum Kultury ,,Sokół” odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów zorganizowanych z okazji obchodów 90-lecia nadania praw miejskich Nisku pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Nisko.

W Miejsko - Gminnym Konkursie Fotograficznym „Moje miasto w obiektywie”, zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Nisku, w którym naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów. Wszystkie prace były nadzwyczaj interesujące, zaś poziom konkursu był bardzo wysoki.

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Kacper Matyka z klasy szóstej, za pracę ,,Dworzec kolejowy”,  zdobył II miejsce w kategorii „klasy V-VI”

Laureaci konkursów, w obecności burmistrza GiM Nisko, dyrektora NCK „Sokół”, dyrektorów obydwu szkół, członków Towarzystwa Ziemi Niżańskiej, rodziców oraz nauczycieli, otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!