DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA W PRZEDSZKOLU

8 listopada dzieci ze wszystkich grup Przedszkola nr 2 obchodziły Dzień Zdrowego Śniadania. Przedszkolaki dowiedziały się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. To najlepszy start w nowy dzień.

Z tej okazji śniadanie w przedszkolu wyglądało inaczej niż zwykle. Dla dzieci zostały przygotowane produkty, z których sami komponowali pyszne i zdrowe kanapki. Na stole pojawiły się kolorowe warzywa, zdrowe wędliny oraz sery.

Dzieci miały okazję do próbowania nowych smaków. Takie śniadanie daje dobry start na cały dzień, więc dzieci nabrały dużo energii i siły. Zajęcia były ciekawym doświadczeniem i świetną zabawą dla przedszkolaków, a przede wszystkim cenną lekcją o zdrowym odżywianiu.