DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W NASZYM PRZEDSZKOLU

7 listopada dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych obchodziły „Dzień Postaci z Bajek”. Dzień ten jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa.

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się radosny i kolorowy.

Tego dnia nasze przedszkole zamieniło się w niezwykłą krainę bajkowych postaci. Przedszkolaki przybyły przebrane
w piękne bajkowe stroje, które mogły zaprezentować podczas wspólnych tańców i zabaw. Było kolorowo, radośnie i bajecznie, jak to w bajkach bywa. Przedszkolaki tego dnia wykonywały również prace plastyczne oraz rozwiązywały bajkowe zagadki.

„Dzień Postaci z Bajek” sprawił przedszkolakom wiele radości, a jednocześnie przypomniał jak ważne są bajki i że warto po nie sięgać.