DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

24 listopada w naszym przedszkolu dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym wesołym dniu na wszystkich czekało wiele atrakcji. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Tego dnia każdy przedszkolak mógł przynieść ze sobą swojego ulubionego pluszowego przyjaciela.

Naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków oraz ich misiów. Dzieci poznały ciekawą historię pluszowego misia. Przypomniane zostały postacie znanych i lubianych misiów z dziecięcych bajek. Na dzieci czekały quizy i różne zagadki.

W czasie świętowania nie zabrakło wspólnych zabaw muzyczno- ruchowych oraz słodkich niespodzianek. Przedszkolaki wykonywały również prace plastyczne.

Na koniec dzieci mogły obejrzeć bajkę o misiowych przygodach. Dzień Pluszowego Misia  przebiegł w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a uczestnikom sprawił wiele radości i dostarczył samych miłych wrażeń.

Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.