MIKOŁAJKI

Na ten dzień wszystkie dzieci czekały z niecierpliwością. 07.12.2015r. okazał się wyjątkowym, magicznym dniem, bowiem zawitał do nas św. Mikołaj, który prócz radości przyniósł wiele prezentów dla grzecznych dzieci. Mikołaj nie tylko pamiętał o uczniach, ale także o nauczycielach i o całym personelu szkolnym.

Co prawda nie było śniegu, a pogoda zapowiadała raczej wizytę wielkanocnego zająca, ale Mikołaj i tak przybył. Czekali na niego w „mikołajkowych” czapkach wszyscy uczniowie: od najmłodszych, aż po tych najstarszych. Na szczęście Święty miał pomocników – elfa i renifera Rudolfa, gdyż sam nie dałby rady dostarczyć prezentów do wszystkich dzieci.

Uczniowie klas młodszych specjalnie na wizytę św. Mikołaja przygotowali wiele piosenek, których on z chęcią wysłuchał, a przy jednej z nich nawet zaczął tańczyć.

Mamy nadzieję, że za rok Mikołaj znowu nas odwiedzi.

Wiktoria Kuprianowicz