POKAZ TEATRU ILUZJI Z KRAKOWA

We wtorek  3 października 2017 roku  naszą szkołę odwiedziło dwóch niezwykłych gości. Byli to aktorzy z Krakowskiego Teatru Iluzji, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. ,,Magiczny Alladyn’’. Teatrzyk obejrzały dzieci z przedszkola i szkoły. Postać bajkowego Alladyna stworzyła niepowtarzalny spektakl interaktywnej zabawy z publicznością, który za pomocą magicznej lampy wyczarowywał rzeczy niemożliwe.

Czarodziej wprowadził widzów w baśniowy świat magii i zapraszał do wspólnej zabawy. Dzieci z najmłodszej grupy: Paula z przedszkolnej grupy „Krasnale” i Gabryś z kl. II świetnie poradzili sobie w roli asystentów. Być może nauczyli się czarować. Pokaz zrobił na widzach ogromne wrażenie. Obserwowali w wielkim skupieniu poczynania iluzjonisty, który używał : kart, skrzyni, chustek, monet czy kapelusza, a nawet wyczarował gołębia.  Tekst spektaklu utrzymany był w wesołej, kabaretowej formie. Fantastyczna oprawa muzyczna, dynamiczna akcja, kostiumy z baśniowej scenerii, a przede wszystkim znakomity kontakt z publicznością i błyskotliwy humor artystów to największe atuty przedstawienia. To spotkanie, w którym zaprezentowano kilkanaście wyjątkowo efektownych sztuczek zachwyciło swoją nastrojowością i sprawiło, iż był to dla dzieci czas naprawdę wyjątkowy. Było mnóstwo śmiechu. Dzieci nagrodziły występ gromkimi brawami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć także w naszej galerii.

Kliknij:  Występ Teatrun Iluzji z Krakowa