MAMY NOWY SAMORZĄD

samorządDnia 5 października 2017 roku odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Aż niektórzy z nas żałowali,  że mają możliwość oddania tylko jednego ważnego głosu. Każdy z kandydatów kusił nie tylko swoim zdjęciem na plakacie, ale głównie propozycjami w swoim programie wyborczym.

Wszyscy kandydaci uzyskali poparcie uczniów. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:

działamy wspólnie  Przewodnicząca      - Karolina  Tabor
             Zastępca  przew.      - Anna Orłowska
             Sekretarz                  - Bartłomiej Perlak
       Członkowie Zarządu  Samorządu: -  Maciej Edzik
                                                              -  Kacper Łątka

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018 jest pani Joanna Stańczyk  -Tęcza, która czuwała nad całością kampanii wyborczej w szkole oraz przebiegiem głosowania.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za aktywny udział. Głosującym za wysoką frekwencję, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.