WITAJ SZKOŁO !

1 września 2015r. wróciliśmy po wakacyjnym wypoczynku do szkoły. W Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Nisku miało miejsce uroczyste rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016.

Uczniowie, nauczyciele i rodzice uczniów uczestniczyli we Mszy św., a następnie udali się do szkoły.

Pani Dyrektor zainaugurowała nowy rok nauki oraz przekazała ważne informacje organizacyjne. Każdy był uśmiechnięty, ucieszony ze spotkania z przyjaciółmi, ale zaskoczonym widokiem nowych nauczycieli, ponieważ brakowało nam widoku trójki pedagogów. Z naszej szkoły odeszli: pan Wojciech Czech, pani  Barbara Filiks oraz pan Zbigniew Kotuła. Miejsce dawnych nauczycieli zajęły : pani Anna Bednarczyk , pani Jadwiga Jarosz i pani Alina Wójtowicz. Było nam bardzo przykro, że już nie zobaczymy dawnych nauczycieli, ale miło przywitaliśmy nowych nauczycieli. Uczniowie spotkali się następnie ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie pełen wyłącznie sukcesów i w pełni zrealizowanych planów.

Magdalena Rzekęć