CENNY CERTYFIKAT

Miło nam poinformować, że Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Nisku wyróżniony został certyfikatem „Bezpieczna Placówka Oświatowa”.  Ten prestiżowy certyfikat przyznany został szkole przez Instytut Badania Marki w dniu 15 października 2019 roku.

Wyróżnienie przyznane zostało za szczególną dbałość o bezpieczne i higieniczne warunki kształcenia, spełnienienajwyższych norm bezpieczeństwa w trosce o uczniów i kadrę nauczycielską oraz posiadanie wymaganych prawem dokumentów kodeksowych. Doceniona została praca naszej placówki na rzecz zapewnienia uczniom bezpieczeństwa na jej terenie oraz w bezpośrednim otoczeniu.

Uzyskanie certyfikatu to jednak nie tylko forma wyróżnienia, ale także zobowiązanie na przyszłość do dalszych starań o zapewnienie swoim podopiecznym bezpiecznych warunków nauki i pobytu w szkole.

Warto zacytować za Instytutem Badania Marki: „Mając na uwadze świadomość, jak ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo ich pociech oraz w trosce o dobro dzieci i młodzieży, Instytut Badań Marki zainicjował Projekt „Bezpieczna Placówka Oświatowa”. Promuje on te jednostki oświatowe, które kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo swoich uczniów i podopiecznych – wskazuje zatem placówki, w murach których warto się kształcić, gdyż gwarantują nie tylko rozwój, ale i bezpieczeństwo.