mLEGITYMACJA

Z wielką przyjemnością informujemy, że po wielu staraniach wreszcie udało się zakończyć wszelkie prace i formalności i Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Nisku jest już w projekcie Ministerstwa Cyfryzacji - mLegitymacja !

Przygotowana przez Ministerstwo Cyfryzacji mLegitymacja to część aplikacji mObywatel. To bezpieczne, nowoczesne i bezpłatne narzędzie, które ułatwi życie uczniom i rodzicom.

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. To ważne! Ten mDokument możesz aktywować tylko wtedy, gdy Twoja szkoła ma podpisane odpowiednie porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Uruchamia się go, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.