WYRÓŻNIENIE W GMINNYM KONKURSIE

Z przyjemnością informujemy, że nasza koleżanka Antonina Bąk uczennica klasy V PSP nr 4 w Nisku zdobyła wyróżnienie w konkursie „ZieleNISKO – miasto przyszłości”. Był to konkurs zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną, w którym uczestnicy mieli przedstawić swoją wizję miasta przyszłości,  gdzie natura harmonijnie współistnieje z technologią.

Celem konkursu były zwiększenie poziomu świadomości ekologicznej, zrozumienie konieczności ochrony środowiska w miejscu zamieszkania, promowanie proekologicznego stylu życia, a także rozwijanie kreatywności i wyobraźni.

Jury pod przewodnictwem pana Michała Potaczały oceniło ponad siedemdziesiąt prac konkursowych, spośród których praca naszej koleżanki Antoniny  Bąk zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy Tosi wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs „ZieleNISKO – miasto przyszłości” był częścią projektu „Nie będzie nas – będzie las”, realizowanego ze środków przyznanych w konkursie grantowym „Decydujesz, pomagamy” Fundacji TESCO.