SUKCES W ZUZANNY PALEŃ KURATORYJNYM KONKURSIE Z CHEMII

Za nami szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa podkarpackiego.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się najlepsi uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 30 punktów na 45 możliwych do zdobycia.

Ten próg punktowy udało się uzyskać Zuzannie Paleń, która zdobyła 33 punkty rozwiązując szereg zadań wykraczających poza zagadnienia omawiane na lekcjach chemii.

Gratulujemy naszej koleżance i jej nauczycielce chemii – p. Beacie Szczęch sukcesu edukacyjnego i trzymamy kciuki za kolejny etap konkursu. Przed Zuzią bowiem, sporo dalszej  nauki i rozwiązywania dodatkowych zadań przygotowujących do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa podkarpackiego.

Życzymy  powodzenia i radości podczas dalszej nauki chemii.