Planowane otwarcie Przedszkola

Szanowni Państwo,

W związku z planowanym otwarciem przedszkola w dniu 25 maja br. informuję, że zgodnie z wytycznymi MEN w pierwszej kolejności nasze przedszkole zapewni opiekę dzieciom zgłoszonym do dnia 19 maja  br., do godz. 1500  rodziców obojga czynnie pracujących, z których pierwszeństwo, zgodnie z zaleceniami MEN, mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zgodnie z zaleceniem GIS w przedszkolu wprowadzony zostaje REŻIM SANITARNY oraz ZMIANA ORGANIZACJI PRACY.

Wymagane będą stałe godziny przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola według  DEKLARACJI uczęszczania  /w plikach do pobrania / przesłanej do dnia 19 maja br. do godz. 1500 na adres przedszkole2nisko@wp.pl

Na jej podstawie, dzieci będą kwalifikowane i przydzielane do grup (nie będą obowiązywały dotychczasowe podziały grupowe).

Rodzice są bezpośrednio odpowiedzialni za podjętą decyzję i zobowiązani do zapoznania się z  Procedurami bezpieczeństwa oraz Wytycznymi epidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dn. 4 maja 2020r. i Ministerstwa Zdrowia przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola /w załączeniu/.

O szczegółach Rodzice zgłoszonych i zakwalifikowanych dzieci zostaną poinformowani telefonicznie przez wychowawcę grupy.

dyr. Małgorzata Tabian