ŚWIĘTO WIOSNY

Wiosna – najpiękniejsza pora roku, kojarzy się z zielenią, słońcem i radością. W naszej szkole co roku szczególnie wesoło witamy tę porę roku. Program całej imprezy został opracowany przez Samorząd Uczniowski pod przewodnictwem pani Joanny Stańczyk- Tęczy.

Zorganizowano wybory miss wiosny, liczne konkursy i zabawy. Uczniowie i nauczyciele przebrali się w śmieszne stroje, a reprezentant  każdej klasy przebrał się za panią wiosnę. W tym roku MISS WIOSNY 2015 zostali : Maciej Erdzik z klasy III i Marcel Polański z klasy V. W konkursie na najlepszą parodię muzyczną nie mieli sobie równych uczniowie klasy IV. Na wszystkich twarzach gościł uśmiech.