RZEŹBY Z KARTONU

W marcu po raz pierwszy nasza szkoła przystąpiła do konkursu plastycznego, którego organizatorem był FHU ŁUKNAT Mateusz Ziarko- Dostawca Mleka, Owoców i Warzyw do Szkół. Tematem tegorocznego konkursu była "Rzeźba z kartoników z mleka i soków". Tematyka prac konkursowych - "rzeźb" musiała nawiązywać do programów "Doskonałe mleko w szkole" oraz "Owoce i warzywa w szkole" promujących zdrowy styl życia i właściwe odżywianie poprzez spożywanie mleka, przetworów mlecznych, owoców i warzyw.

Uczniowie złożyli na konkurs bardzo ciekawe i pomysłowe prace wykonane pod opieką pani Renaty Waszkiewicz. Konkurencja była duża, gdyż swoje prace konkursowe wystawiło aż 60 szkół, dlatego cieszymy się ,że nasze rzeźby zdobyły uznanie w oczach jury. W kategorii wiekowej klas I – III drugie miejsce zajęli: Kacper Łątka, Julia Kuprianowicz, Daniel Słomiany, Piotr Krawiec, Bartłomiej Siudak i Adam Siudak.W kategorii IV – VI uczniowie otrzymali wyróżnienie, a byli to: Bartłomiej Perlak, Weronika Wasyl, Magdalena Rzekęć i Kamil Sałęga. Zwycięzcom gratulujemy.