KLASY I-III W RZESZOWIE

W dniu 17 kwietnia 2015 r. przeprowadzono jednodniowy wyjazd edukacyjny do Rzeszowa w ramach projektu „Mała szkoła – wielkie możliwości”. W wyjeździe wzięli udział uczestnicy zajęć pozalekcyjnych realizowanych w ramach projektu uczęszczający do klas I, II i III. Kierownikiem wyjazdu była Pani Katarzyna Potomska, a opiekunkami panie: Halina Wala, Renata Waszkiewicz oraz Renata Kowal.

W Rzeszowie uczniowie i uczennice wzięli udział w spektaklu teatralnym „Dzikie łabędzie” wystawianym w teatrze „Maska”, zwiedzili Podziemną Trasę Turystyczną, Muzeum Historii Miasta Rzeszowa, Muzeum Techniki i Militariów oraz Uniwersytet Rzeszowski. Ta wspaniała wycieczka na długo pozostanie w ich pamięci.