ALE CYRK!

W maju gościliśmy cyrkowców z  Ukrainy, którzy zaprezentowali program artystyczny, zawierający elementy żonglerki, tresury zwierząt, akrobacji, a także sztuki iluzji. Niektórzy z widzów mogli wypróbować swoje możliwości w poszczególnych dyscyplinach, gdyż spośród publiczności zostali wybrani ochotnicy do wzięcia udziału w przedstawieniu.

Pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Zapierającą dech w piersiach chwilą była, gdy artysta pojawił się z wężem i wyszedł do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. Artyści zaprezentowali godzinne przedstawienie, podczas którego podziwiano niezwykły pokaz umiejętności. Występ cyrkowców nagrodzono gromkimi brawami.